Timeplan – Tellnes

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
9-7 kyu jr
18.15
19.00
Charlotte Anfindsen
9-7 kyu jr
18.00
18.45
Tine Anita Jensen

6-2 kyu jr
18.45
19.45
Tine Anita Jensen

1 kyu - DAN jr / 5 kyu- DAN sr
19.45
21.15
Tine Anita Jensen
Nybegynnere jr./sr 10 kuy
18.00
18.45
Hans Runar

3kyu- DAN jr. Alle beltegrader sr
18.45
20.15
Hans Runar
Bjørgvin
18.00
19.00
3kyu-Dan Felles kumite med Bjørgvin KK (Fyllingsdalen)
19.00
6-2 kyu jr
19.00
20.00
Charlotte Anfindsen
8 kyu - DAN sr / 3 kyu - DAN jr
19.00
20.30
Finn Hansen

Nybegynnere sr.
20.30
21.15
Finn Hansen
Egentrening
Tidspunkt avtales med instruktør
19.00
20.00
Deg selv
20.00
1 kyu - DAN jr. / 3 kyu-DAN sr
20.00
21.30
Finn Hansen
21.00

Mandag

Tirsdag

Onsdag

  • 9-7 kyu jr
    18.00 - 18.45
  • 6-2 kyu jr
    18.45 - 19.45
  • 1 kyu - DAN jr / 5 kyu- DAN sr
    19.45 - 21.15

Torsdag

Fredag

  • Bjørgvin
    18.00 - 19.00
  • Egentrening
    19.00 - 20.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
9-7 kyu jr
18.15
19.00
Charlotte Anfindsen
9-7 kyu jr
18.00
18.45
Tine Anita Jensen

Mandag

  • 9-7 kyu jr
    18.15 - 19.00

Onsdag

  • 9-7 kyu jr
    18.00 - 18.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
6-2 kyu jr
18.45
19.45
Tine Anita Jensen
19.00
6-2 kyu jr
19.00
20.00
Charlotte Anfindsen

Mandag

  • 6-2 kyu jr
    19.00 - 20.00

Onsdag

  • 6-2 kyu jr
    18.45 - 19.45
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20.00
1 kyu - DAN jr. / 3 kyu-DAN sr
20.00
21.30
Finn Hansen
21.00

Mandag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
Nybegynnere jr./sr 10 kuy
18.00
18.45
Hans Runar

Tirsdag

Torsdag

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19.00
8 kyu - DAN sr / 3 kyu - DAN jr
19.00
20.30
Finn Hansen
20.00

Tirsdag

  • 8 kyu - DAN sr / 3 kyu - DAN jr
    19.00 - 20.30
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
20.00
Nybegynnere sr.
20.30
21.15
Finn Hansen
21.00

Tirsdag

  • Nybegynnere sr.
    20.30 - 21.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19.00
1 kyu - DAN jr / 5 kyu- DAN sr
19.45
21.15
Tine Anita Jensen
20.00
21.00

Onsdag

  • 1 kyu - DAN jr / 5 kyu- DAN sr
    19.45 - 21.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
3kyu- DAN jr. Alle beltegrader sr
18.45
20.15
Hans Runar
19.00
20.00

Torsdag

  • 3kyu- DAN jr. Alle beltegrader sr
    18.45 - 20.15
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
19.00
Egentrening
Tidspunkt avtales med instruktør
19.00
20.00
Deg selv

Fredag

  • Egentrening
    19.00 - 20.00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
18.00
Bjørgvin
18.00
19.00
3kyu-Dan Felles kumite med Bjørgvin KK (Fyllingsdalen)

Fredag

  • Bjørgvin
    18.00 - 19.00
No event hours available!
No events available!